Balkon Filesi

Vaktimizin çoğunu geçirdiğimiz, içinde kendimizi rahat hissettiğimiz evlerimizde bazılarımız için balkon olmazsa olmaz. Balkon, evlerimizin bazen kısa bir nefes almak için bazen uzun sohbetli kahvaltılar yapmak için bazen de çamaşırlarımızı sermek için kullandığımız oldukça kurtarıcı ve kullanışlı bir bölümüdür.

Elbette ki balkonlar yükseklik sebebiyle bazen hem yetişkinler hem çocuklar hem de evcil hayvanlarımız için tehlike arz edebiliyor.

Güvenliğin had safhada olması gereken evimizin bu alanında balkon koruma filesi ya da balkon ağı sayesinde hem kendimiz hem de sevdiklerimiz için gerekli önlemleri alabiliriz.

Keyifli anlarımıza bir an bile ara vermemek ve şüphe duymadan balkonlarımızda rahatça hareket edebilmek için balkonlara file uygulaması oldukça önemlidir.

Balkon Filesi - Uygulama

Balkon Filesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Balkon filesi hakkında en sık sorulan soruların cevaplarını sizler için aşağıda cevapladık.

Balkon filesi, balkon veya teras gibi açık hava alanlarını kapatarak daha güvenlik bir hale getirmek için kullanılan bir güvenlik sistemidir. Bu sistem, özellikle çocuklar ve evcil hayvanlarımızın güvenliğini sağlamak için kullanılmaktadır.

Balkon filesinin kullanım ömrü, kalitesine, sıklıkla kullanımına ve çevresel koşullara bağlı olarak değişebilir. Üretmiş olduğumu balkon filesine 10 yıl kullanım ömrü garantisi vermekteyiz.

Balkon güvenlik güvenlik filesi uygulamasında kullandığım ürünlerimiz polyamid ip türüne sahiptir. Polyamid ipler ana renklerin tümüne boyanabilir.

ÜCRETSİZ TEKLİF AL !

Hemen şimdi ücretsiz balkon güvenlik filesi teklifinizi alabilirsiniz.

GÜÇLÜ FİLE LTD.

Adres: Mehmet Akif Ersoy Mah, 2013. Sk No:29, 34515 Esenyurt/İstanbul
Telefon: 0 (850) 888 6730 E-Mail: info@guclufile.com

TEKLİF FORMU
TOP
WhatsApp
Detaylı Bilgi Al
Hemen Ara
İletişime Geç