Galeri boşluğu güvenlik filesi

Galeri Boşluğu Güvenlik Filesi

İnşaat alanları gibi henüz bitmemiş binaların yapım sürecinde ihtiyaç duyulan boşluk güvenlik filesi yapımı bitmiş bazı yapılar için de gerekmektedir.

Alışveriş merkezleri, okullar, hastaneler gibi yüksek katlı ve galeri boşluğu bulunan binalarda can güvenliğini en üst düzeyde can ve mal kayıplarını en alt düzeyde tutmak için kullanılan galeri boşluğu güvenlik filesi ile pek çok talihsiz kazanın önüne geçilmektedir.

Hem kendinizin hem de sevdiklerinizin ve bilhassa çocuklarınızın okulda, alışveriş merkezinde ya da galeri boşluğu olabilecek herhangi bir binada can güvenliğinden elbette ki emin olmanız gerekir.

Bu konuda üst katlardan herhangi bir malzemenin ya da herhangi bir insanın düşmesi sonucu oluşabilecek her türlü tehlikeyi esneyebilen yapısı ve dayanıklılık özelliğiyle engelleyen galeri boşluğu güvenlik filesi, sizleri ve sevdiklerinizi olası düşme ve yaralanmalara karşı koruyor.

Galeri Boşluğu Güvenlik Filesi - Uygulama

Galeri Boşluğu Güvenlik Filesi Fiyatları

Söz konusu can güvenliği olunca her konuda olduğumuzdan daha çok dikkatli olmamız gerektiği tabii ki aşikâr. Hayatımızın her alanında içinde bulunduğumuz birbirinden farklı binalar bazen bu can güvenliğini galeri boşlukları sebebiyle tehlikeye atabiliyor. Ancak Güçlü File sizleri bu tür tehlikelerden korumak için canla başla çalışmaya devam ediyor.

Galeri boşluğu güvenlik filesi fiyatları, ürünlerimizin kalitesi ve dayanıklılığı, firmamızın köklü geçmişiyle ilgili bilgi almak ya da galeri boşluğu filesi sipariş etmek istiyorsanız hemen 0850 888 6730 numaralı telefon hattından bizleri arayabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden iletişim formunu doldurabilir ve sorularınıza iletişim formu aracılığıyla da yanıt bulabilirsiniz. Hemen iletişime geçin, sizin ve sevdiklerinizin can güvenliğini emin ellere teslim edin.

Galeri Boşluğu Filesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Galeri boşluğu güvenlik filesi hakkında en sık sorulan soruların cevaplarını sizler için aşağıda cevapladık.

Galeri boşluğu güvenlik filesi binalarda, inşaatlarda boşluklardan düşmeyi önlemek amaçlı uygulanan güvenlik filesi uygulamasıdır

Galeri boşluğu güvenlik filesi uygulamasında kullanılan ipin özelliği m2'si 5 ton 200kg'ya kadar taşıma kapasitesine sahiptir. Oldukça dayanıklıdır.

Galeri boşluğu güvenlik filesi uygulamasında kullandığım ürünlerimiz polyamid ip türüne sahiptir. Polyamid ipler ana renklerin tümüne boyanabilir.

ÜCRETSİZ TEKLİF AL !

Hemen şimdi ücretsiz galeri boşluğu güvenlik filesi teklifinizi alabilirsiniz.

GÜÇLÜ FİLE LTD.

Adres: Mehmet Akif Ersoy Mah, 2013. Sk No:29, 34515 Esenyurt/İstanbul
Telefon: 0 (850) 888 6730 E-Mail: info@guclufile.com

TEKLİF FORMU
TOP
WhatsApp
Detaylı Bilgi Al
Hemen Ara
İletişime Geç