Depo raf güvenlik filesi

Depo Raf Güvenlik Filesi

Raflar hem günlük yaşantımızda hem de iş hayatımızda raflar bizlere oldukça yardım sağlıyor. Yer tasarrufunun yanı sıra malzemelerimizin ortalıkta kalmasına da izin vermiyor.

Genellikle duvarların yüksek kısımlarına monte edilen raflar, bu kolaylaştırıcı ve kullanışlı yapılarının yanı sıra bazen bazı sorunlara da sebep olabiliyor.

Raf güvenlik filesi olarak adlandırılan güvenlik fileleri tam da bu noktada imdadımıza yetişiyor. Depolar gibi tabandan tavana kadar rafla döşeli duvarlar düşünüldüğünde tehlikesi riski biraz daha fazlalaşıyor.

Yukarıdan üzerimize düşebilecek herhangi bir malzeme yaralanmalara ve kazalara yol açarken öte yandan malzemelerimizin de kırılmasına ya da bozulmasına sebep olabiliyor. Depo raf güvenlik ağı kullanarak bu risklerin hepsini minimize edip hem can hem de mal kayıplarının önüne geçebilirsiniz.

Raf Güvenlik Filesi - Uygulama

Depo Raf Güvenlik Filesi Fiyatları

Hem nitelikli ürün hem de cep yakmayan bir fiyat arayışı içinde raf emniyet filesi sahibi olmak istiyorsanız Güçlü File sizin için doğru adres. 0850 888 6730 telefon hattından bizleri arayarak ya da iletişim formunu doldurarak depo raf güvenlik fiyatları, ürünlerin kalitesi, sipariş süreci hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Evinizde, deponuzda ya da iş yerinizde bir an için bile güvenliğinizden ödün vermemek için hemen bizimle iletişime geçin, sizlere güvenilir ve uzun ömürlü bir alışverişin yanında kuşku duymadan hayatınıza devam edebileceğiniz anların anahtarını da sağlayalım.

Raf Güvenlik Filesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Depo raf filesi hakkında en sık sorulan soruların cevaplarını sizler için aşağıda cevapladık.

Depo raf güvenlik filesi raflardaki malzemelerin aşağıya düşerek yaralanmaların önüne geçmek amaçlı uygulanan güvenlik filesi uygulamasıdır.

Depo raf güvenlik filesi uygulamasında kullanılan ipin özelliği m2'si 5 ton 200kg'ya kadar kaldırma kapasitesine sahiptir. Oldukça dayanıklıdır.

Depo raf güvenlik filesi uygulamasında kullandığım ürünlerimiz polyamid ip türüne sahiptir. Polyamid ipler ana renklerin tümüne boyanabilir.

ÜCRETSİZ TEKLİF AL !

Hemen şimdi ücretsiz depo raf güvenlik filesi teklifinizi alabilirsiniz.

GÜÇLÜ FİLE LTD.

Adres: Mehmet Akif Ersoy Mah, 2013. Sk No:29, 34515 Esenyurt/İstanbul
Telefon: 0 (850) 888 6730 E-Mail: info@guclufile.com

TEKLİF FORMU
TOP
WhatsApp
Detaylı Bilgi Al
Hemen Ara
İletişime Geç